SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Memur Alımı » Tefenni Belediye Başkanlığı, Memur Alım İlanı Açtı

Tefenni Belediye Başkanlığı, Memur Alım İlanı Açtı

Burdur ili Tefenni Belediye Başkanlığı, 657 sayılı Kanun'a tabi olarak memur alacak.

Yayınlanma:

Başvurular Hangi Tarihe Kadar Yapılacak?

Adaylar, Tefenni Belediye Başkanlığı bünyesindeki belirli kadrolara başvuruda bulunmak için 06.07.2023 – 10.07.2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.30-17.30 arasında) Tefenni Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmelidir.

Başvuru sürecinde adayların istenilen belgeleri yanlarında getirmeleri gerekmektedir. İtfaiye eri kadrolarına başvuru yapacak adaylar, boy ve kilo ölçümü için de Tefenni Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen başvuruda bulunmalıdır.

İLGİLİ HABER Zonguldak Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği, Memur Alım İlanı Açtı
Burdur ili Tefenni Belediye Başkanlığı, 657 sayılı Kanun'a tabi olarak memur alacak.

Başvuruların dikkate alınabilmesi için eksiksiz bilgi ve belgelerin sunulması gerekmektedir. Nitelikleri uygun olmayan veya eksik bilgi ve belgelerle yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Bu nedenle adayların belirtilen tarihler arasında başvurularını tamamlamaları önemlidir. Tefenni Belediye Başkanlığı, belirtilen yönergeler ve şartlar doğrultusunda adayların başvurularını değerlendirecek ve uygun adaylar yazılı ve uygulamalı sınavlara katılma hakkı kazanacaktır.

Başvurular Nasıl Değerlendirilecek?

a) Başvurular, adayların T.C. Kimlik numarası ve ÖSYM kayıtlarının uyumu kontrol edilerek KPSS puanlarına göre sıralanacak. Ardından, atama yapılacak boş kadro sayısının beş katı oranında en yüksek puanlı adaydan başlayarak yazılı ve uygulamalı sınava çağrılacaktır.

b) Son sıradaki adayla aynı puana sahip diğer adaylar da sınava çağrılacaktır.

c) Sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, başvuruların değerlendirilmesinin ardından 11/07/2023 tarihinde Tefenni Belediyesi’nin https://www.tefenni.bel.tr/ internet adresinde ilan edilecektir. Ayrıca, sınava çağrılan adaylara kimlik bilgileri, sınav yeri ve tarihi içeren “Sınav Giriş Belgesi” posta yoluyla gönderilecektir. Sınav giriş belgesindeki adres, başvuru formunda belirtilen tebligat adresidir ve hatalı adres bildirimleri adayın sorumluluğundadır.

d) Sınava katılma hakkı elde edemeyen adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

e) Sınav giriş belgeleri, sınava girmeye hak kazanan adaylara başvuru formunda belirtilen iletişim bilgilerinde belirtilen adrese gönderilecektir. Başvuru formunda belirtilen adres, tebligat adresi olarak kabul edilecek ve hatalı adres bildirimleri adayın sorumluluğundadır.

f) Hatalı adres bildiriminden kaynaklanan posta gecikmeleri veya postanın ulaşmamasından dolayı Tefenni Belediyesi sorumlu tutulamaz.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz