SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Memur Alımı » Yozgat Bozok Üniversitesi, 26 Öğretim Üyesi İstihdam Edecek

Yozgat Bozok Üniversitesi, 26 Öğretim Üyesi İstihdam Edecek

Yozgat Bozok Üniversitesi, belirlediği şartları taşıyan adaylar arasından 26 öğretim üyesine görev verecek.

Yayınlanma:

Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı ve Başvuru Süreci

Üniversitemizdeki belirtilen birimlere, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesi ve Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirtilen şartları sağlayan adaylar arasından Öğretim Üyesi alımı yapılacaktır.

Başvurular sadece elektronik ortamda, e-devlet şifresiyle https://personelbasvuru.bozok.edu.tr/ adresi üzerinden alınacaktır. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İLGİLİ HABER Zonguldak Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği, Memur Alım İlanı Açtı
Yozgat Bozok Üniversitesi, belirlediği şartları taşıyan adaylar arasından 26 öğretim üyesine görev verecek.

Adaylardan beklenen şartları sağlayan ve başvurularını elektronik ortamda gerçekleştiren adayların başvuruları değerlendirmeye alınacak ve ilgili yönetmeliklere göre işlemler yürütülecektir.

Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı ve Başvuru Süreci Hakkında Bilgilendirme

Başvurular, ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün sürecek. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddelerinde belirtilen asgari koşulları ve Üniversitemizin Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesindeki koşulları sağlamaları gerekmektedir.

Eksik belge veya bilgi içeren başvurular kabul edilmeyecek ve değerlendirmeye alınmayacaktır. Adaylar, sadece ilan edilen kadrolardan birine başvuruda bulunabileceklerdir. Birden fazla pozisyona başvuru yapan adayların başvuruları geçerli sayılmayacaktır.

Başvuru sürecinde istenen belgelerin tamamı elektronik ortamda https://personelbasvuru.bozok.edu.tr/ adresine yüklenmelidir.

Başvuruların kabul edilebilmesi için Bozok Üniversitesi’nin Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirtilen şartları sağlamayan adaylarının başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru süreci ile ilgili tüm detaylar ve başvuru sonuçları ilanın duyurulduğu internet sitesinde yayınlanacak olup, ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır. Başvuru sonuçlarına itirazlar belirlenen süre içerisinde yazılı olarak yapılabilecektir. İtirazlar, süresi içinde yapıldığında değerlendirilecek ve sonuçları ilgili adaylara yazılı olarak bildirilecektir. İtirazlar sonucunda liste değişikliği gerektiğinde, güncellenen listeler en geç 1 iş günü içerisinde ilanın yapıldığı internet sitesinde duyurulacaktır. Adaylara ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Bu süreçte başvuruda bulunacak adayların yukarıda belirtilen şartlara dikkat etmeleri önemlidir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz