SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Memur Alımı » Siirt Üniversitesi, 32 Öğretim Üyesi Alım İlanı Açtı

Siirt Üniversitesi, 32 Öğretim Üyesi Alım İlanı Açtı

Siirt Üniversitesi, kendi bünyesinde görev vermek üzere 32 öğretim üyesini istihdam edecek.

Yayınlanma:

Doçent Kadrosu Başvurusu İçin Gerekli Belgeler ve Başvuru Süreci

Başvuruda bulunacak adaylar, başvurularında belirli belgeleri sunmaları gerekmektedir. Adaylar, başvurularını içeren dilekçelerine yazışma adreslerini, başvurdukları bölüm ve anabilim/anasanat dallarını belirtmelidirler. Bu dilekçelerine ek olarak özgeçmiş, son 6 ay içinde çekilmiş 4 adet fotoğraf, öğrenim durumlarını gösterir belgelerin onaylı sureti veya e-devlet çıktısı (lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik), nüfus cüzdanının ön yüzünü gösteren bir örneği, yabancı dil belgesi, adli sicil kaydı (e-Devlet), askerlik durum belgesi (e-Devlet), ilanın bir adet fotokopisi ve halen çalışanlar ile daha önce kamu hizmeti bulunanlar ise hizmet belgelerini eklemelidirler. Üniversitemiz personeli hariç Doçent kadrosuna başvuran adaylar, Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmalıdır. Doktor Öğretim Üyeleri ise ilgili birimlere başvurmalıdır.

Başvuruların eksiksiz olması önemlidir. Eksik belgelerle yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılmalıdır. Başvuruların e-posta ile kabul edilmeyeceği belirtilmektedir.

İLGİLİ HABER Zonguldak Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği, Memur Alım İlanı Açtı
Siirt Üniversitesi, kendi bünyesinde görev vermek üzere 32 öğretim üyesini istihdam edecek.

Adayların başvuru sürecinde gerekli belgeleri tamamlamaları ve başvuru koşullarına uygun bir şekilde başvuruda bulunmaları önemlidir. Belgelerin doğruluğu ve eksiksiz olması, başvuruların değerlendirilme aşamasında etkili olacaktır.

Başvuru Süreci ve Nitelikler: Önemli Bilgiler

Bu ilan kapsamında tüm kadrolara başvuracak adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. Başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün olarak belirlenmiştir.

Başvurular elektronik ortamda yapılacak olup, e-devlet üzerinden alınabilecek kare kodlu belgeler kabul edilecektir. Adaylar, ilan edilen kadrolardan sadece birine başvuru yapabileceklerdir. Birden fazla kadroya başvuran adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

İdarenin takdirine bağlı olarak, ilanın her aşaması iptal edilebilir. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmış olmalıdır.

Başvuruda bulunan adaylar arasından atanmaya hak kazananlar, atama izni kontenjanı dahilinde Üniversite tarafından belirlenecek olan kontenjanlarla sınırlı olacak şekilde atamaları yapılacaktır. Atama izni kontenjanını aşan başvurular gerçekleştirilemeyecektir.

Adayların başvuru sürecinde yukarıda belirtilen niteliklere dikkat etmeleri önemlidir. Başvuruların eksiksiz ve belirtilen süre içinde yapılması gerekmektedir. Başvuruların elektronik ortam dışında kabul edilmeyeceği ve e-posta ile başvuruların kabul edilmeyeceği unutulmamalıdır.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz