SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Memur Alımı » Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Açtı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Açtı

Üniversite, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümlerine uygun olarak Öğretim Üyesi alımı yapacaktır.

Yayınlanma:

Üniversite Öğretim Kadrolarına Başvuru Şartları ve Süreleri Belirlendi

Üniversitemizdeki Profesör kadrosu daimi statüde bulunmakta olup, başvuracak adayların ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde online olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruların yanı sıra adayların “Başlıca Araştırma Eseri”ni de sunmaları gerekmektedir.

Doçent kadrosu da daimi statüde olan bir kadrodur ve başvuracak adayların ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde online olarak başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İLGİLİ HABER Zonguldak Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği, Memur Alım İlanı Açtı
Üniversite, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümlerine uygun olarak Öğretim Üyesi alımı yapacaktır.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar da aynı şekilde ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde online olarak başvurularını yapmalıdır.

Üniversite Kadrolarına Atanan Öğretim Üyelerine İlişkin Hususlar Belirlendi

Üniversitemiz kadrolarına atanacak öğretim üyeleriyle ilgili bazı önemli hususlar belirlendi. Buna göre, atanan öğretim üyeleri ihtiyaç halinde, Üniversitemizin diğer yurtiçi ve yurtdışı birimlerinde iki yıl süreyle görevlendirilebilecek. Ayrıca, ataması yapılan Üniversite personeli, iki yıl içinde başka bir kurum için muvafakat veya istifa talebinde bulunamayacak.

Üniversitemiz, gerekli gördüğü takdirde ilan süresi içerisinde yayımlanan herhangi bir kadroyu iptal etme veya ilan şartlarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir. Atanmaya hak kazanan adaylar ise başvuru sırasında online olarak sisteme yükledikleri zorunlu belgelerin asıl suretlerini istenmesi halinde başvuru birimine teslim etmekle yükümlüdürler.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne başvurular, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde üniversitenin internet adresi üzerinden Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik Bilgi Yönetim Sistemi kullanılarak elektronik ortamda online olarak yapılacaktır. Başvuru sürecinde, başvuruya esas bilimsel faaliyetlerin yanı sıra kimlik ve diğer istenilen onaylı belgelerin eksiksiz bir şekilde sisteme okunaklı bir şekilde yüklenmesi gerekmektedir. Şahsen veya posta/kargo yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz