SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Memur Alımı » Mardin Artuklu Üniversitesi, 30 Öğretim Üyesi Alacak

Mardin Artuklu Üniversitesi, 30 Öğretim Üyesi Alacak

Mardin Artuklu Üniversitesi, gerekli şartları sağlayan adaylar arasından 30 tane öğretim üyesi alımı yapacak.

Yayınlanma:

Mardin Artuklu Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Başvuruları Başladı

Mardin Artuklu Üniversitesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Esasları Yönergesi doğrultusunda öğretim üyesi alımı yapacak. Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde yer alan genel şartları sağlamaları ve ilan edilen diğer şartları taşımaları gerekmektedir.

Üniversitenin birimlerine yapılacak öğretim üyesi alımı için başvurular başlamış durumdadır. Adaylar, başvuru sürecinde ilan edilen şartları yerine getirmeli ve gerekli belgeleri tamamlamalıdır. Başvuruların değerlendirilmesi ve atama süreci, ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştirilecektir.

İLGİLİ HABER Zonguldak Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği, Memur Alım İlanı Açtı
Mardin Artuklu Üniversitesi, gerekli şartları sağlayan adaylar arasından 30 tane öğretim üyesi alımı yapacak.

Mardin Artuklu Üniversitesi, nitelikli akademik kadrosunu güçlendirmek ve eğitim-öğretim kalitesini yükseltmek amacıyla öğretim üyesi alımı yapmaktadır. Başvuruda bulunacak adaylar, belirtilen süre içinde başvurularını tamamlamalı ve gerekli şartları sağladıklarını belgelemelidir.

Başvuru süreciyle ilgili detaylı bilgilere üniversitenin resmi web sitesinden ve ilanlardan ulaşılabilir. Adaylar, bu fırsatı değerlendirerek üniversiteye katkıda bulunmak ve akademik kariyerlerini geliştirmek için başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Mardin Artuklu Üniversitesi, öğretim üyesi alımı için başvuruların başladığını duyurdu. Başvuruların süresi, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 19 (Ondokuz) gündür. Başvuru süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belge ile yapılan başvurular ve postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Başvurular, Profesör ve Doçent kadroları için Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü’ne (Personel Daire Başkanlığı), Doktor öğretim üyesi kadroları için ise ilgili birime şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar, ilan edilen şartları yerine getirmeli ve başvuru süresi içinde gerekli belgeleri tamamlamalıdır.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz