SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Memur Alımı » Çorum İskilip Belediye Başkanlığı, Memur Alımı İçin İlk Defa İşe Alım Yapacak

Çorum İskilip Belediye Başkanlığı, Memur Alımı İçin İlk Defa İşe Alım Yapacak

Çorum İli İskilip Belediye Başkanlığı, ilk defa atanmak üzere memur alımı yapacağını duyurmuştur.

Yayınlanma:

Çorum İskilip Belediye Başkanlığı, Memur Alımı için İlan Verdi: İş Başvuruları Devam Ediyor

Bu alımlar, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak gerçekleştirilecektir ve atama süreci “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre yürütülecektir. Aşağıda belirtilen kadrolara, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşıyan adaylar açıktan atama yoluyla memur olarak istihdam edilecektir

Bu duyuru, Çorum İli İskilip Belediye Başkanlığı’nın memur alımı için başvuruda bulunacak adayları bilgilendirmek amacıyla yapılmıştır. Detaylı bilgilere ve başvuru sürecine ilişkin tüm ayrıntılara, resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER Zonguldak Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği, Memur Alım İlanı Açtı
Çorum İli İskilip Belediye Başkanlığı, ilk defa atanmak üzere memur alımı yapacağını duyurmuştur.

Çorum İskilip Belediye Başkanlığı, Memur Alımı Başvuruları İçin Detaylı Bilgiler Verdi

Çorum İli İskilip Belediye Başkanlığı, memur alımı için başvuru sürecine ilişkin detayları duyurmuştur. İskilip Belediyesi, istihdam edilecek memurlar için başvuru yerini, tarihini, şeklini ve süresini belirlemiştir. Adayların başvurularını titizlikle yapmaları ve ilgili şartları yerine getirmeleri gerekmektedir.

Başvuru Yeri:

Başvurular, İskilip Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılmaktadır. Başvuru adresi: Yenicami Mahallesi Çorum 1. Sokak No:2/4, İskilip/ÇORUM.

Başvuru Tarihi ve Süresi:

Adaylar, başvurularını 17.07.2023-19.07.2023 tarihleri arasında gerçekleştirmelidir. Başvurular, mesai günlerinde ve saat 08.00-17.00 arasında kabul edilmektedir. Geç kalan başvuruların sorumluluğu Belediyeye aittir.

Başvuru Şekli:

a) Elektronik başvurular için adaylar, istenilen belgeleri tamamlayarak başvurularını Belediyenin yaziisleri@iskilip.bel.tr mail adresine iletebilirler.

b) Posta yoluyla yapılan başvurularda gecikme yaşanmaması ve duyuruda belirtilen süre içerisinde başvurunun tamamlanması önemlidir.

c) Başvuruların değerlendirmeye alınabilmesi için eksiksiz bilgi ve belgelerin sunulması gerekmektedir. Nitelikleri uygun olmayan veya eksik başvurular dikkate alınmayacaktır.

Çorum İli İskilip Belediye Başkanlığı, memur alımı başvurularıyla ilgili olarak adaylara bu bilgileri sunarak önemli bir duyuru yapmıştır. Başvuru süresi içerisinde gerekli belgelerle başvuruların tamamlanması önemlidir. Daha fazla bilgi ve başvuru belgeleri, Belediyenin resmi internet sitesi veya duyuruda belirtilen iletişim kanalları üzerinden temin edilebilir. Lütfen başvuru süresini ve şartlarını dikkate alarak başvurunuzu zamanında tamamlayınız.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz