SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Memur Alımı » Boğaziçi Üniversitesi, Nitelikli Akademik Kadrolarını Güçlendirmek İçin Önemli İlan Yayınladı

Boğaziçi Üniversitesi, Nitelikli Akademik Kadrolarını Güçlendirmek İçin Önemli İlan Yayınladı

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü, üniversitemizdeki akademik kadroları güçlendirmek amacıyla önemli bir ilan yayınlamıştır.

Yayınlanma:

Boğaziçi Üniversitesi, Nitelikli Akademik Kadrolar İçin Uygun Başvuruları Değerlendirecek

Başvuru sürecinde, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” ve “Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atanma ve Yükseltilme Esasları” hükümlerine uygun şekilde ilerlenecektir. Profesör, doçent (devamlı statüde) ve doktor öğretim üyesi pozisyonları için adayların niteliklerine ve yetkinliklerine objektif bir değerlendirme yapılacaktır. Bu süreç, adayların akademik kariyerlerini adil bir şekilde yansıtabilecekleri bir fırsat sunmaktadır.

Başvuruların tam ve eksiksiz olarak yapılması gereklidir. Başvuru formunu dolduran adayların, akademik ve profesyonel geçmişlerini doğru bir şekilde yansıtan belgeleri başvuru dosyasına eklemeleri gerekmektedir. Başvuru süresi ve başvuru şartlarıyla ilgili ayrıntılı bilgilere resmi duyurudan ulaşılabilmektedir. Başvurular, belirlenen süre içerisinde tamamlanan ve ilan şartlarına uygun olan başvurular arasından değerlendirmeye alınacaktır.

İLGİLİ HABER Zonguldak Özel İdare ve Belediyeler Çevre Altyapı Temel Hizmetler Birliği, Memur Alım İlanı Açtı
Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü, üniversitemizdeki akademik kadroları güçlendirmek amacıyla önemli bir ilan yayınlamıştır.

Akademiye Uyumlu Başvurularınızı USB ile Gerçekleştirin!

Profesör kadrosu için başvuracak adaylar, özgeçmişlerini, lisansüstü tezlerini, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğlerini, atıf listelerini, yönetimlerindeki doktora ve yüksek lisans tez çalışmalarını, verdiği derslerin listesini, yürüttüğü projeleri ve araştırma faaliyetlerindeki katkılarını içeren belgeleri 1 adet USB ile Personel Daire Başkanlığı’na sunmalıdır.

Doçent kadrosu için başvuracak adaylar, özgeçmişlerini, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı’ndan alınmış doçentlik belgesini, lisansüstü tezlerini, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğlerini, atıf listelerini, yönetimlerindeki doktora ve yüksek lisans tez çalışmalarını, verdiği derslerin listesini, yürüttüğü projeleri ve araştırma faaliyetlerindeki katkılarını içeren belgeleri 1 adet USB ile Personel Daire Başkanlığı’na sunmalıdır.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için başvuracak adaylar ise, özgeçmişlerini, lisansüstü tezlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını, kongre ve konferans tebliğlerini, atıf listelerini, verdiği derslerin listesini ve yönettiği yüksek lisans ve doktora tez çalışmalarını içeren belgeleri 1 adet USB ile ilgili Fakülte Dekanlığı’na sunmalıdır.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz