SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » Türkiye Petrolleri 450 Personele İstihdam Sağlayacak

Türkiye Petrolleri 450 Personele İstihdam Sağlayacak

Türkiye Petrolleri bünyesinde görev yapmak üzere 450 personel işe alınacak.

Yayınlanma:

TPAO, 2023 Yılında Ankara ve Bölge Müdürlüklerine 450 Yeni Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), enerji bağımsızlığımızın sağlanması yolunda arama ve üretim faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Artan arama ve üretim çalışmaları sonucunda petrol ve doğalgaz keşiflerimiz artmakta ve bu durum yeni çalışma arkadaşlarının ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır.

Bu bağlamda, 2023 yılında Ankara’daki Merkez Teşkilatımız ile Batman, Adıyaman, Trakya ve Şırnak Bölge Müdürlüklerimizde çeşitli alanlarda toplamda 450 personel alımı gerçekleştirilecektir. Bu alımların 175’i lisans mezunu, 275’i ise ön lisans mezunu olmak üzere planlanmaktadır. TPAO, enerji sektöründeki büyüme ve gelişme hedefleri doğrultusunda nitelikli çalışanlara ihtiyaç duymaktadır.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Türkiye Petrolleri bünyesinde görev yapmak üzere 450 personel işe alınacak.

Bu personel alımları, TPAO’nun Türkiye’nin enerji sektöründeki lider konumunu korumasına ve ülkenin enerji kaynaklarından en iyi şekilde faydalanmasına katkı sağlayacaktır. TPAO, yeni çalışma arkadaşlarıyla birlikte arama ve üretim faaliyetlerini daha da güçlendirerek enerji alanında büyük başarılara imza atmaya devam edecektir.

Yapılacak Alımlarda Uygulanacak Usul ve Esaslar Belli Oldu

Kamu kurum ve kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince, TPAO’nun gerçekleştireceği alım işlemleri belirlendi.

TPAO tarafından yayımlanan ilanlar, 2023 yılı Mayıs sonu itibariyle Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanacak ve başvurular, Türkiye İş Kurumu’nun il/şube müdürlüklerine ve www.iskur.gov.tr web sitesi üzerinden yapılabilecektir. İlgili yönetmelik hükümleri doğrultusunda adaylar başvurularını gerçekleştirebilecek ve alım sürecine dahil olabileceklerdir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz