SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » Türkiye Basketbol Federasyonu 1 Çay Servis Elemanı Alımı Yapacak

Türkiye Basketbol Federasyonu 1 Çay Servis Elemanı Alımı Yapacak

Türkiye Basketbol Federasyonu 1 çay servis elemanı alımına ilişkin son başvuru tarihi 31 Mart 2023!

Yayınlanma:

Türkiye Basketbol Federasyonu 1 çay servis elemanı alımı gerçekleştireceğini yapmış olduğu resmi açıklamada duyurdu. Daimi olarak alım yapacak olan kurum için son başvuru tarihi 31 Mart 2023!

İş Tanımı

Türkiye Basketbol Federasyonu, Sinan Erdem Spor Salonu’nda çalışacak 1 çay servis elemanı arayışında olduğunu belirtti. Aranan adayların 2-5 yıl arası çay servisi tecrübesine sahip olmaları gerekmektedir. Görevlendirilecek personel, sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında çalışacaklardır.

Alımlarla İlgili Diğer Detaylar

Başvuruların bizzat yapılacağı ilan için mülakatlar da Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilecektir. İlgili adaylar, başvurularını gerçekleştirmek için Zuhuratbaba Mahallesi Ataköy Bulvarı No:14 Bakırköy/İstanbul adresine şahsen başvuruda bulunabilirler.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Türkiye Basketbol Federasyonu 1 çay servis elemanı alımına ilişkin son başvuru tarihi 31 Mart 2023!

Başvuru için Gerekli Şartlar

Türkiye Basketbol Federasyonu, 1 Çay Servis Elemanı alımı ilanına, en az ilköğretim mezuniyetine sahip adayların başvurabileceğini açıklamıştır. İlgili adayların daha önce çay ocağı veya kafe gibi alanlarda çalışmış, genel servis kurallarına hakim ve çay ve kahve servisi konusunda bilgili olmaları tercih sebebi olacaktır. Adayın görevini yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamalı ve hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvurular, güncel özgeçmişler ile birlikte yapılabilecektir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz