SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » Türk-Alman Üniversitesi, Bilişim Personel Alımı Yapacak

Türk-Alman Üniversitesi, Bilişim Personel Alımı Yapacak

Türk-Alman Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 5 sözleşmeli bilişim personeli işe alacak.

Yayınlanma:

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapacak adaylar, başvurularını üniversitenin internet adresinden yapması gerekiyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar, ilgili internet sitesinde yer alan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu”nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalıdır.

Başvuru formu, fotoğraf yapıştırılarak imzalanmalı ve aşağıda belirtilen belgelerle birlikte en geç 06.07.2023 tarihinde mesai bitimine kadar Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na elden teslim edilmeli veya belirtilen adrese posta yoluyla gönderilmelidir. Başvuruların geçerli kabul edilmesi için postadaki gecikmeler ve eksik belge ibraz edenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Türk-Alman Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 5 sözleşmeli bilişim personeli işe alacak.

Başvurular Nasıl Değerlendirilecek?

Başvurular incelemeye alındıktan sonra belirtilen şartalrı taşıyan adaylar arasından işe alınacak persoenl seçilecek. Bu seçim sürecinde, adayların KPSS P3 puanının yüzde yetmişi ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı dikkate alınacaktır. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adaylar için KPSS puanı 70 olarak kabul edilecektir. Buna benzer bir biçimde yabancı dil seviyesini belgeleyen bir belge getirmeyen adayların yabancı dil puanı sıfır olarak hesaba katılacak.

Seçim sürecinde, yüksek puandan başlayarak her pozisyon için ilan edilen pozisyon sayısının 10 katı aday arasından seçim yapılacaktır. Eğer aynı puana sahip birden fazla aday bulunursa, bu adaylar tamamıyla sınava kabul edilecektir.

Yazılı, sözlü ve/veya uygulamalı sınavlara katılmaya hak kazanan adayların listesi, üniversitenin resmi internet sitesinden 7 Temmuz tarihinde yayımlanacak. Başvuru sahiplerine ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Sınavlar Ne Zaman Yapılacak?

Yazılı/uygulamalı ve sözlü sınavlar, Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda gerçekleştirilecektir. Sınav takvimi aşağıda belirtilmiştir:

– Kıdemli Sistem Yöneticisi: Yazılı/uygulamalı sınav tarihi 10 Temmuz 2023, saat 13:00

– Kıdemli Bilgisayar Ağ Yöneticisi: Yazılı/uygulamalı sınav tarihi 11 Temmuz 2023, saat 13:00 olarak belirlenmiştir.

– Yazılım Takım Lideri: Yazılı/uygulamalı sınav tarihi 12 Temmuz 2023, saat 13:00 olarak belirlenmiştir.

– Uygulama Geliştirme Uzmanı: Yazılı/uygulamalı sınav tarihi 13 Temmuz 2023, saat 13:00 olarak belirlenmiştir.

Sözlü sınav tarihleri ise 14 Temmuz 2023, saat 10:00 olarak belirlenmiştir.

Bu tarihlerde yapılacak olan sınavlar, adayların yetkinliklerini ve bilgi düzeylerini değerlendirmek amacıyla gerçekleştirilecektir. Sınav sonuçları, değerlendirme sürecinin ardından ilan edilecektir. Adaylara ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz