SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » TÜBİTAK, 15 Kadrolu Personel Alım İlanı Açtı

TÜBİTAK, 15 Kadrolu Personel Alım İlanı Açtı

TÜBİTAK, belirtilen pozisyonlarda görev yapacak personel alımı yapacak.

Yayınlanma:

Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı

TÜBİTAK, Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı pozisyonunda görev yapmak üzere toplamda 7 personel alımı yapacaktır. Başvuruda bulunacak adaylardan, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini başarılı bir şekilde tamamlamış olmaları beklenmektedir.

Bu pozisyonda görev yapacak olan adaylar, bilimsel programların yönetimi ve uygulaması konularında uzmanlaşmış olacaklardır. İlgili bölümlerden mezun olan adaylar, bilgisayar ve yazılım alanında derinlemesine bilgi ve deneyime sahip olmaları gerekmektedir.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
TÜBİTAK, belirtilen pozisyonlarda görev yapacak personel alımı yapacak.

Başvurular, ilgili kadro için belirlenen tarihler arasında kabul edilecektir. Adaylar, başvuru süresi içerisinde gerekli belgeleri tamamlayarak başvurularını gerçekleştirmelidir. İlgili birimler, başvuruları değerlendirerek uygun adayları seçecek ve sonuçları ilan edecektir.

Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı ve Üzeri

TÜBİTAK, Bilimsel Programlar Uzmanı ve üzeri pozisyonunda görev yapacak 8 personel alımı yapacaktır. Başvuruda bulunacak adaylardan, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinden birini başarılı bir şekilde tamamlamış olmaları beklenmektedir.

Bu pozisyonda çalışacak olan adaylar, TÜBİTAK bünyesindeki bilimsel programlar ve projelerin yönetimi, koordinasyonu ve değerlendirmesi konularında uzmanlaşmış olacaklardır. Bilgisayar ve yazılım alanında güçlü bir temele sahip olan adaylar, ilgili projelerin tasarımı, uygulaması ve takibi gibi görevleri yerine getireceklerdir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz