SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » Necmettin Erbakan Üniversitesi, 2 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacağını Duyurdu

Necmettin Erbakan Üniversitesi, 2 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacağını Duyurdu

Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, 2 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacaktır.

Yayınlanma:

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, 2 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı için başvuruların başladığını duyurdu. Başvurular, 27 Mayıs 2023 tarihinden itibaren başlayıp, 12 Haziran 2023 tarihinde mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuru işlemleri için adayların, üniversitenin resmi web sitesinde yer alan Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu’nu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Formun üzerine fotoğraf yapıştırılmalı ve imzalanmalıdır.

Başvurular, şahsen veya son başvuru tarihinde belirtilen adrese posta yoluyla gönderilerek yapılacaktır. Başvuruların belirtilen tarihten sonra yapılan veya postadaki gecikmelerin kabul edilmeyeceği önemle vurgulanmaktadır.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, 2 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacaktır.

Başvurular Nasıl Değerlendirilecek?

Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin açıklamasına göre, Sözleşmeli Bilişim Personeli alımında başvuru süreci sona erdikten sonra değerlendirme yapılacak ve başarı listesi oluşturulacaktır. Bu değerlendirmede, adayların KPSS (P3) puanının %70’i ve yabancı dil puanının %30’u toplanarak bir hesaplama yapılacak ve bu toplam esas alınarak ayrı başarı listeleri oluşturulacaktır.

Sözleşme yapılacak her pozisyon için belirlenen sayıda aday, en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve yazılı ve sözlü/uygulamalı sınav için çağrılacaktır. Eğer aynı puana sahip birden fazla aday bulunursa, tüm bu adaylar sınava kabul edilecektir. Yazılı ve sözlü/uygulamalı sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi, üniversitenin resmi web sitesinde duyurulacak olup, ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

Sınav Sonuçları Nereden Yayınlanacak?

Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin duyurusuna göre, yazılı ve sözlü/uygulamalı sınav sonuçları başarılı olan adaylar, asıl ve yedek aday olarak belirlenecek ve bu bilgiler sınav tarihinden itibaren on beş gün içinde üniversitenin resmi web sitesinde ilan edilecektir. Ancak başvuru belgelerinde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adayların sınavları geçersiz sayılacak ve sözleşme yapılması mümkün olmayacaktır.

Hatta sözleşmeleri yapılmış olsa bile iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında Konya Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Üniversite, başvuruların dürüstlük ve doğruluk temelinde yapılmasını önemsemekte ve gerçekle uyumlu beyanlara büyük önem vermektedir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz