SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » MEB 5 Bin Personel Alımı Başvuru Formu Yayınlandı mı?

MEB 5 Bin Personel Alımı Başvuru Formu Yayınlandı mı?

Bakan Mahmut Özer'in duyurduğu MEB 5 bin büro personel alımı başvuru formu ve atama takvimi hakkında bilgiler.

Yayınlanma:

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2023 yılı için Bakan Mahmut Özer’in duyurduğu 5 bin personel alımı başvuru formu yayınlandı mı sorusu adaylar tarafından sorgulanıyor. MEB büro personeli alım başvurusu yapmak isteyen adaylar 5 bin personel alımı başvuruları ne zaman ve atama takvimi hakkında bilgileri haber detayında bulabilir.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden şu sözlerle, “Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 5 bin personel alımı yapacağız. İstihdam edeceğimiz personelleri öncelikli olarak afet bölgesindeki illerde görevlendireceğiz. Hayırlı olsun.” duyurduğu MEB 5 bin personel alımı başvuru formu bilgileri henüz yayınlanmadı.

MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) yayınlanan ilanda farklı kadrolarda olmak üzere 254 merkez teşkilatına, 4 bin 746 personel ise taşra teşkilatına yapılacak olan atama hakkında henüz açıklama yapılmadı. 2023 MEB 5 bin personel istihdamına ilişkin MEB atama takvimi ve başvuru şartları yayınlanır yayınlanmaz haber içeriğimize son dakika olarak eklenecektir.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Bakan Mahmut Özer'in duyurduğu MEB 5 bin büro personel alımı başvuru formu ve atama takvimi hakkında bilgiler.

Yapılan açıklamanın ardından kadro branş dağılımı belli oldu. 2023 yılı Milli Eğitim Bakanlığı büro personeli kadro dağılımı şu şekilde 4.000 büro personeli, 100 mühendis, 125 diyetisyen, 500 hemşire ve 21 avukat olarak açıklandı.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz