SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Personel Alımı: İstihdam Fırsatları ve Başvuru Şartları

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Personel Alımı: İstihdam Fırsatları ve Başvuru Şartları

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü, sözleşmeli personel alımına yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Yayınlanma:

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Detayları

İlgili pozisyonlar için alımlar, KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre gerçekleştirilecek ve toplamda 2 sözleşmeli personel istihdam edilecektir. Adayların başvuru yapabilmesi için aşağıdaki şartları sağlamaları gerekmektedir:

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü, sözleşmeli personel alımına yönelik çalışmalar yapmaktadır.

2. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

3. İstenilen öğrenim şartlarını karşılamak,

4. İlgili pozisyon için belirlenen KPSS (B) grubu puan sıralamasında asgari şartı sağlamak,

5. Daha önce herhangi bir kamu kurumunda sözleşmeli personel olarak çalışmamış olmak,

6. Görevin devamlı bir şekilde yerine getirilmesini engelleyebilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

Başvurular, duyurunun yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde elektronik ortamda kabul edilecektir. Başvuru işlemleri için gerekli belgeler ve başvuru formu, üniversitemizin resmi internet sitesinden temin edilebilir. Başvuruların değerlendirilme ve seçim süreci titizlikle yürütülecektir. Başvurusu kabul edilen adaylar, ilan edilen tarihlerde sınavlara katılmak üzere çağrılacak ve sonuçlar daha sonra duyurulacaktır. Tüm ayrıntılı bilgilere ve başvuru sürecine ilişkin detaylara, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Sürekli Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu ve Şartları

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü ve ilişkili birimlerinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun (B) fıkrası uyarınca istihdam edilmek üzere sürekli sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Bu alımlar özel bütçeden finanse edilecektir. Bu çerçevede, “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” adlı Bakanlar Kurulu Kararı (06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı) kapsamında, KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre toplamda 2 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

1. Başvuru Formu: Adaylar, başvuruda bulunmak için “Duyurular” bölümünde yer alan https://www.kmu.edu.tr/ web adresinden Başvuru Formunu indirerek tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmalıdır.

2. İstenilen Belgeler: Başvuru formuyla birlikte istenen belgeler eksiksiz olarak hazırlanmalıdır. Başvuruda talep edilen belgelerin tamamı sunulmalıdır.

3. Başvuru Yeri ve Zamanı: Büro Personeli Pozisyonu: Başvurular, Ermenek Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne şahsen yapılmalıdır. Başvuru adresi: Seyran Mah. Muzaffer Tutar Cad. No: 15 Ermenek/KARAMAN. Başvurular, mesai saatleri içinde (08:00-17:00) kabul edilecektir. Başvuruların yapılması gereken adres: Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesi Rektörlük Binası 1. Kat Personel Daire Başkanlığı, Karaman. Başvurular, iş saatleri içinde (08:00-17:00) kabul edilmektedir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz