SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Ve Elemanı Alım İlanı

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Ve Elemanı Alım İlanı

İstanbul Rumeli Üniversitesi, öğretim görevlisi ve personel olarak dört akademik personel alımı için ilan verdi. Başvurular için son tarih 30 Mart 2023'tür.

Yayınlanma:

İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Ve Elemanı alım ilanı yayınladı. Adayların pozisyonlara başvurmak için çeşitli belgeler sunmaları gerekmektedir. Başvuru için gerekli olan belgeler ve başvuru şartları haberimizde…

İstanbul Rumeli Üniversitesi Başvuru İçin Gereken Belgeler

Başvuru için gerekli belgeler arasında adayın başvurduğu kadro, birim ve iletişim bilgileri gibi bilgilerini açıkça belirten bir dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, YÖK standartlarına göre biçimlendirilmiş bir özgeçmiş ve erkek adaylar için terhis, tecil veya askerlikten muaf olduğuna dair belge yer alıyor. Adaylardan ayrıca adli sicil belgesi de istenmektedir.

Bu belgelere ek olarak adaylardan lisans diploması veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, yüksek lisans diploması veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, doktora diploması veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti istenir. Profesör ve doçent kadrolarına başvuracak adayların doçentlik belgesinin aslı veya noter onaylı suretini sunmaları gerekmektedir. Yabancı yükseköğretim kurumlarından mezun olan adayların, diplomalarının Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğini gösteren belgenin onaylı fotokopisini sunmaları gerekmektedir. Ayrıca, adayların yayınlarını da içeren bilimsel bir dosya sunmaları gerekmektedir. Bilimsel yayınlar ve çalışmalar Profesör başvuruları için altı set, Doçent ve Yardımcı Doçent başvuruları için dört set halinde CD veya flash bellekte sunulabilir.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
İstanbul Rumeli Üniversitesi, öğretim görevlisi ve personel olarak dört akademik personel alımı için ilan verdi. Başvurular için son tarih 30 Mart 2023'tür.

Adayların son altı ay içinde çekilmiş iki adet biyometrik fotoğraf sunmaları gerekmektedir. Başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılabileceği gibi e-Devlet Kapısından alınan QR kodlu belgeler de kabul edilmektedir. Süresi içinde yapılmayan veya eksik belgeli başvuruların değerlendirmeye alınmayacağı unutulmamalıdır.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Başvuru Tarihi

Doktor Öğretim Üyesi pozisyonu için başvuracak adaylar başvurularını T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sekreterliği Mehmet Balcı Kampüsü Yeni Mah. Mehmet Silivrili Cad. No: 38 Silivri/İSTANBUL adresine teslim edebilirler. Spor Bilimleri Fakültesi ile ilgilenen adaylar için başvurular Bostancı Yerleşkesi İçerenköy, 3, Mezarlık Sk., 34752 İçerenköy, Ataşehir/İSTANBUL adresindeki T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Sekreterliği’ne yapılabilecek.

İşe alım ilanı 16 Mart 2023 tarihinde yayınlanmış olup, ilan bitiş tarihi 30 Mart 2023’tür. Ön değerlendirme ilan tarihi 31 Mart 2023, sınav giriş tarihi ise 3 Nisan 2023’tür. Sonuçlar 4 Nisan 2023 tarihinde açıklanacaktır.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz