SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, Sözleşmeli Personel Alımı İçin İlan Yayınladı: İş Başvuruları Başladı!

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, Sözleşmeli Personel Alımı İçin İlan Yayınladı: İş Başvuruları Başladı!

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir.

Yayınlanma:

Çukurova Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İçin Genel Başvuru Şartları Açıklandı

Başvuru yapacak adayların aşağıda belirtilen genel şartları karşılamaları zorunludur.

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecektir.

2. İlan edilen pozisyon için belirlenen eğitim düzeyini tamamlamış olmak.

3. Kamu haklarından mahrum olmamak.

4. Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen sürelerin dolması geçerli olup; kasıtlı olarak işlenen suçlardan dolayı bir yıl veya daha uzun süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak gerekmektedir.

5. Askerlik hizmetini yapmış veya askerlikle ilgisi bulunmamak.

6. Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.

7. İstenen belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde sunulması gerekmektedir.

8. Gerçeğe aykırı beyanda bulunmamış olmak.

9. Başvuru tarihinde 35 yaşını doldurmamış olmak (ilan edilen pozisyonlar için belirlenen yaş sınırlamaları geçerlidir).

10. KPSS puan türü, yılı ve puanı ile ilgili şartları sağlamak (belirtilen pozisyon için belirlenen KPSS puan türü ve yılına göre en az belirtilen puanı almış olmak).

Çukurova Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Süreci ve Yöntemi Açıklandı

Başvurularınızı gerçekleştireceğiniz yöntem, başvuru yerini ve başvuru süresini aşağıdaki şekilde bildiriyoruz:

Adaylar, başvurularını çevrimiçi olarak gerçekleştireceklerdir. Resmi internet sitemiz olan www.cu.edu.tr üzerinden başvuru formunu eksiksiz doldurmalı ve istenen belgeleri yüklemelidir.

Başvurularınızı elektronik olarak gerçekleştireceğinizden, başvuru yeri olarak Gaziantep Çukurova Üniversitesi web sitesini kullanmanız gerekmektedir. Başvuruların kabul edileceği başka bir fiziksel adres bulunmamaktadır.

Başvurularınızı yapabileceğiniz süre, 01/06/2023 tarihinden başlayarak 15/06/2023 tarihi mesai bitimine kadar olan süreyi kapsamaktadır. Bu tarihler arasında başvurunuzu tamamlamanız önemlidir.

– Birden fazla pozisyona başvuru yapmanız mümkün değildir. Adaylar, ilan edilen pozisyonlardan yalnızca birine başvuruda bulunabilirler. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde, başvurularınız geçersiz sayılacaktır.

– Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için, öğrenim durumunuzun tercih edilen pozisyona uygun olması gerekmektedir. Yükseköğretim Bilgi Sistemi web servisleri aracılığıyla öğrenim durumunuz kontrol edilecektir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz