SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü, istihdam edilecek sözleşmeli personel alımıyla ilgili duyuru yayınlamıştır.

Yayınlanma:

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Süreci ve Gerekli Belgeler

Başvuru süreci ve gerekli belgeler hakkında ayrıntılı bilgiler içermektedir. Üniversitemizin birimlerinde istihdam edilmek üzere toplam 3 (üç) sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Bu alımlar, 2022 KPSS(B) grubu puan sıralamasına göre yapılacak olup, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın gerçekleştirilecektir. İlgili pozisyonlara başvuracak adayların başvuru formunda belirtilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

Adayların başvuru dosyasına 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans, yüksek lisans ve doktora mezuniyet belgelerinin onaylı örneklerini eklemeleri gerekmektedir. Ayrıca, özgeçmiş, yayın listesi, Akademik Etkinlik Değerlendirme tablosu (EK-1) ve diğer ilgili belgeleri içeren dosyaları da başvuru dosyasına eklemeleri önemlidir. Başvurusunda mevcut bir kurumda çalışan adaylar, hizmet cetvellerini de başvuru dosyasına eklemeleri gerekmektedir.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü, istihdam edilecek sözleşmeli personel alımıyla ilgili duyuru yayınlamıştır.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sözleşmeli Personel Başvuru Süreci ve Teslimat Detayları

Başvuru dosyası, belgelerin tamamlanması ve başvuru formuyla birlikte 23.05.2023-07.06.2023 (dâhil) tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğüne/Personel Daire Başkanlığına posta yoluyla gönderilmeli veya elden teslim edilmelidir. Başvuruların yapılacağı adres İstiklal yerleşkesinde bulunmaktadır. Süresi geçmiş başvurular, ilan şartlarına uymayan başvurular ve eksik belge ibraz eden başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz