SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Personel Alımı » Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Elemanı Alımı Yapacak!

Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Elemanı Alımı Yapacak!

Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Elemanı Alımı için Son Başvuru 5 Nisan 2023!

Yayınlanma:

Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyesi ve elemanı alımı yapacak! Üniversitenin alımlar ile ilgili yaptığı açıklama şöyle;

Üniversitemiz, ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak öğretim elemanları alımı yapacaktır. Bu alımlar, öğretim üyeliğine yükseltilme ve atanma yönetmeliği, yabancı dil öğretimi ve yabancı dille öğretim yapılmasına ilişkin yönetmelik, öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda uygulanacak sınav yönetmeliği ve üniversitemizin kendi öğretim elemanı yükseltme ve atama esaslarına uygun olarak gerçekleştirilecektir.

Başvuru için Gerekli Olan Evraklar

Başvuran adayların, Doçentlik veya Profesörlük kadrosuna başvuruları için gerekli belgeleri YÖK formatında detaylı bir özgeçmiş ile birlikte sunmaları gerekmektedir. Bu belgeler arasında, Doçentlik belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora veya doçentlik diploma fotokopileri, onaylı asıl belgeleri ve yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Ayrıca, adaylar yayın puan tablosunu sunmalıdırlar ve yabancı dil sınavı sonuç belgesi de gereklidir.

İLGİLİ HABER Selçuk Üniversitesi, 93 Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu
Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Elemanı Alımı için Son Başvuru 5 Nisan 2023!

Başvuru formu ve dilekçesi, Fakülte/Yüksekokul, unvan, başvuru tarihi ve ilan sıra numarası gibi başvurulan kadronun detaylarını içermelidir. Adayların tez, bilimsel çalışmaları, atıfları, yayınları ve araştırma eserleri gibi çalışmalarını da içeren 4 adet CD veya USB teslim etmeleri gerekmektedir. Profesör adayları için 7 adet CD veya USB gerekmektedir.

Başvuru evrakları arasında ayrıca nüfus cüzdanı fotokopisi ve 1 adet fotoğraf da yer almalıdır. Başvuru için gereken detaylı bilgilere https://bau.edu.tr/insankaynaklari adresinden ulaşılabilir.

Başvurular için Bilinmesi Gereken Diğer Detaylar

Öğretim elemanı kadrolarına başvuracak adaylar, belirtilen süre içinde İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na başvuruda bulunmalıdır. Başvuru için istenen tüm belgeler eksiksiz olarak sunulmalıdır. Eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru dosyasındaki eksiklikler nedeniyle adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacak ve kişiler bundan doğan hak iddiasında bulunamayacaklardır. Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren (22/03/2023 – 05/04/2023) 15 gün olarak belirlenmiştir. Başvurular şahsen veya kurye yoluyla İstanbul Beşiktaş’taki Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’na yapılabilir. Başvuru yeri için telefon numarası (212) 381 58 52 – 76’dır.

Kadrolara İlişkin Bilgiler

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz