SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Kariyer » Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 1 Sözleşmeli Personel Arıyor!

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 1 Sözleşmeli Personel Arıyor!

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 1 sözleşmeli personel alımı için son başvuru tarihi 16 Nisan 2023

Yayınlanma:

Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 1 sözleşmeli personel arıyor! Kurumun alımla ilgili olarak yaptığı açıklama şöyle:

Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrası gereği, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2. maddesinin birinci fıkrasının (b) bendine göre, Koruma ve Güvenlik Görevlisi kadrosunda istihdam edilmek üzere 1 sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvuru Şartları

  1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi uyarınca belirtilen genel şartları taşımak,
  2. 18 yaşından büyük ve doğum tarihi 01.01.1988’den sonra olanlar için 35 yaşından küçük olmak,
  3. Mesleği icra etmeyi engelleyecek bir sağlık sorunu bulunmadığını, tam teşekküllü sağlık kurumundan alınacak sağlık kurulu raporuyla belgelemek. (Atanmaya hak kazanan adayların göreve başlamadan önce sunmaları gerekmektedir.)

Başvuru ile İlgili Detaylar

Adaylar, 07.04.2023 ile 16.04.2023 tarihleri arasında, “Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanlığı / Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım” (https://www.turkiye.gov.tr/thve-kariyer-kapisi-kamu-ise-alim) veya “Kariyer Kapısı” (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet adresleri üzerinden giriş yaparak başvuru yapabilirler.

İLGİLİ HABER Sağlık Çalışanları Memur Mu?
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu 1 sözleşmeli personel alımı için son başvuru tarihi 16 Nisan 2023

Başvuru işlemini tamamlayan adaylar, “Başvurularım” ekranından başvurularının tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol etmelidirler. “Başvuru Alındı” ibaresi görülmeyen hiçbir başvuru değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu nedenle, başvuruyu yapan adaylar bu sorumluluğu üstlenmelidirler.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz