SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Gündem » Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. Genel Müdürlüğü, 66 Sürekli İşçi Alacağını Kamuoyuna Duyurdu

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. Genel Müdürlüğü, 66 Sürekli İşçi Alacağını Kamuoyuna Duyurdu

Kurumumuz, bünyesine katabilmek için toplamda 66 tekniker alımı yapacaktır.

Yayınlanma:

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Kurumumuz, yapacağı tekniker alımları için başvuru sürecini duyurdu. Talep şartlarına uyan adaylar, başvurularını 12-16 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleştirebilecektir. Başvuru işlemleri, Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri, İŞKUR internet sitesi veya e-Devlet üzerinden TC kimlik numarası ve şifreleriyle yapılabilir. Adaylar ayrıca Alo 170 hattını da kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu başvuru süreci, kurumumuzun iş gücüne katılacak nitelikli teknikerleri belirlemek için önemli bir adımdır. Adaylar, ilan detaylarını ve başvuru işlemlerini ilgili kaynaklardan takip edebilirler.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İLGİLİ HABER Polis Memurları da Adaletli Bir Zam Bekliyor
Kurumumuz, bünyesine katabilmek için toplamda 66 tekniker alımı yapacaktır.

İŞKUR’a başvuru yapacak adaylar için belirlenen şartlar ve süreçler hakkında bilgilendirme yapıldı. Başvuruları kabul edilecek adaylar arasında, 2022 KPSS P93 puan türünden en yüksek puan alandan başlamak üzere açık iş sayısının dört katı kadar aday seçilecektir. Ayrıca öncelik hakkı sahibi olan adaylar arasından da öncelik tarihine göre ve eski tarihli belgelerden başlanarak açık iş sayısının dört katı kadar aday belirlenecektir. Bu şekilde oluşturulan ayrı listelerde yer alan talep şartlarına uyan tüm adaylar sözlü sınava davet edilecektir.

İş gücü talebi il düzeyinde karşılanacak ve ilanlar Şirketin internet sitesi üzerinden duyurulacaktır. Başvuran adaylar arasından talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları kura, sınav ve atama süreçlerinin herhangi bir aşamasında sonlandırılabilecektir. Bu bilgiler adayların sürece dair tam bir anlayışa sahip olmalarını sağlayacak ve başvuru sürecinin şeffaf bir şekilde yürütülmesine katkıda bulunacaktır.

Başvuru yapacak adayların sadece bir pozisyon için başvuru yapması gerekiyor. Birden fazla pozisyon için başvuru yapan adayların başvuruları doğrudan geçersiz sayılacak. Ayrıca, başvuru şartlarını taşımayan adaylar, tespit edildiği takdirde başvuruları işleme alınmayacak. Eğer, aday işe alınmışsa işten çıkarılacak ve hakkında suç duyurusunda bulunulacak.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz