İLKSAN, 10 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

İLKSAN, 10 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

İlkokul öğretmenleri sağlık sosyal yardım sandığı genel müdürlüğü, kendi bünyesinde görev vermek üzere 10 personel alacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurular, Türkiye İş Kurumu'nun www.iskur.gov.tr web adresi üzerinden 15.06.2023-19.06.2023 tarihleri arasında yapılmaktadır. Başvuru süresi ve koşullarıyla ilgili detaylı bilgilere, İşkur'un web adresinde yer alan genel ve özel şartları inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylardan istenecek bilgi ve belgeler ile diğer önemli detaylar, İlksan'ın www.ilksan.gov.tr web adresinde yayınlanacaktır. Bu bilgileri dikkatlice takip ederek gereken belgeleri hazırlayabilir ve sürece uygun şekilde ilerleyebilirsiniz.

Başvurunun tamamlanması ve ilgili bilgi ve belgelerin sunulması için belirlenen tarihleri dikkate almanız önemlidir. İşkur web adresindeki genel ve özel şartları gözlemleyerek başvurunuzu zamanında ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İlksan web adresi üzerinden yapılacak duyuruları takip etmek, sözlü sınav hakkı kazanan adaylar arasında yer almanız durumunda sizin için önemli olan bilgileri öğrenmenizi sağlayacaktır.

Başvuru İçin Gerekli KPSS Puanı Kaç?

Uzman Yardımcısı, Engelli Kadrosu ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni pozisyonları için geçerli KPSS puan türleri ve gereksinimler aşağıda belirtilmiştir:

1. Uzman Yardımcısı Kadrosu (Lisans Mezunları): Uzman Yardımcısı olarak istihdam edilmesi planlanan adaylar için geçerli KPSS puan türü KPSS P3'dür. Başvuru yapacak adayların KPSS P3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmaları gerekmektedir.

2. Engelli Kadrosu (Lisans Mezunları): Engelli kadrosunda istihdam edilmesi planlanan adaylar için geçerli KPSS puan türü yine KPSS P3'dür. Başvuru yapacak adayların KPSS P3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmaları gerekmektedir.

3. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Kadrosu (Ön Lisans Mezunları): Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak istihdam edilmesi planlanan adaylar için geçerli KPSS puan türü KPSS P93'dür. Başvuru yapacak adayların KPSS P93 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmaları gerekmektedir.

Başvurunuzda ilgili pozisyona uygun KPSS puan türünden en az 70 puan almış olduğunuzdan emin olmanız önemlidir. Bu gereklilikler, başvurunuzun kabul edilebilirlik kriterleri arasındadır.

Önceki ve Sonraki Haberler