SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Kariyer » Kızılay Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Alacak!

Kızılay Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Alacak!

Kızılay Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı alımı için son başvuru tarihi 25 Mayıs 2023!

Yayınlanma:

Kızılay Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı alacak. Türkiye Kızılay Derneği’nin İstanbul’da bulunan tesislerinde istihdam edilmek için açılan ilanın son başvuru tarihi 25 Mayıs 2023, saat 00:00’dır. Kızılay Sağlık A.Ş., Türkiye genelinde bulunan tam donanımlı dört hastanesi ve iki tıp merkezi ile hizmet verdiği topluma modern, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmaya kendini adamıştır. Hastane ve tıp merkezlerinde 1500’e yakın çalışanı bulunan Kızılay Sağlık, vizyonu ve toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda tesislerine yatırım yapmaya devam etmektedir.

Başvuru Şartları

Kızılay Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Alımı için birtakım şartların karşılanması gerektiğini açıklamıştır. Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı pozisyonu için başvuracak adayların aşağıdaki niteliklere sahip olması beklenmektedir:

  • Tıp Fakültesi mezunu olmak
  • Mesleklerinde deneyimli
  • Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş
  • Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden
  • Alanlarının gerektirdiği vizyona sahip olmak
  • Güçlü iletişim becerileri
  • Gece vardiyalarında tam/yarı zamanlı çalışmaya istekli
  • Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden ve uygulayan

Başvuru Süreci

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı pozisyonu için adaylar, bu standart ve ilkelere uyduklarından emin olmak için değerlendirme aşamalarından geçeceklerdir. Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı pozisyonu hakkında daha fazla bilgi için ilgilenen adaylar saglik.tibbidirektorluk@kizilay.com.tr adresine e-posta gönderebilirler. İlgilenen adayların belirtilen bu mail adresine özgeçmişlerini yollayarak bir başvuru yapabilmeleri mümkün.

İLGİLİ HABER Sağlık Çalışanları Memur Mu?
Kızılay Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı alımı için son başvuru tarihi 25 Mayıs 2023!

Fakat öncelikle yukarıda belirtilen kurum şartlarını karşıladığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Belirtilen tüm şartlar sizin için uygun ve hepsini karşılıyorsanız ilgili birimler sizinle iletişime geçecektir. Nitelikli bir Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı iseniz ve Kızılay’ın yüksek kaliteli sağlık hizmeti ve kurumsal politikalarına olan bağlılığını paylaşıyorsanız, bu, kariyerinizi ilerletirken topluma katkıda bulunmak için eşsiz bir fırsattır.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz