SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Gündem » Kılıçdaroğlu, EYT’li Vatandaşlara Vaatte Bulundu

Kılıçdaroğlu, EYT’li Vatandaşlara Vaatte Bulundu

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, EYT'liler konusunda çifte standardın son bulacağını vurgulayarak önemli bir açıklama yaptı.

Yayınlanma:

Kemal Kılıçdaroğlu: “EYT’deki çifte standart son bulacak”

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) konusunda yaşanan engellemeye dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu, videoda, EYT’ye ilişkin bir mesaj gönderdiğini ancak BTK tarafından engellendiğini ifade etti. Mesajında, EYT’deki çifte standardın son bulacağını vurgulayan Kılıçdaroğlu, 1999 yılında sigortalı olanların emeklilik hakkını kazanırken, ertesi gün sigortalı olanların ise tam 17 yıl beklemek zorunda kaldığını belirtti. Adaletsizliğin son bulması için çaba harcayacaklarını söyleyen Kılıçdaroğlu, vatandaşlardan konuyla ilgili videolarını paylaşmalarını istedi.

İLGİLİ HABER Polis Memurları da Adaletli Bir Zam Bekliyor
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, EYT'liler konusunda çifte standardın son bulacağını vurgulayarak önemli bir açıklama yaptı.

Bu paylaşımla birlikte Kılıçdaroğlu, EYT konusundaki çifte standarda dikkat çekerek seçmenlerden destek ve farkındalık talep etti.

Kılıçdaroğlu’dan EYT İçin: “Hakkını Alamayanlara Hakkını Geri Vereceğim”

Kemal Kılıçdaroğlu, vatandaşların EYT konusundaki haklı mücadelesine destek vermek amacıyla Twitter üzerinden bir videolu paylaşım gerçekleştirdi. Paylaştığı videoda, EYT’ye ilişkin gönderdiği SMS’nin BTK tarafından engellendiğini dile getirdi. Kılıçdaroğlu, videoda şu ifadeleri kullandı: “Erdoğan’ın zulmü ve yasakları varsa, benim de vicdanına güvendiğim halkım var. Beni ister sevin ister sevmeyin, ama bu videomu herkese yayın, gösterin, anlatın.

EYT’den hakkını alamayanların ve sebebi ne olursa olsun bu ülkede mağduriyet yaşayan kim varsa hakkını geri vereceğim!” Kılıçdaroğlu, paylaşımının sonunda seçmenlerden videosunu paylaşmalarını istedi. Bu açıklamalarıyla Kılıçdaroğlu, EYT konusundaki çifte standardı sona erdirmek ve mağdur olan vatandaşların haklarını iade etmek sözü verdi.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz