Öğrencilere devletten müjde! Burs ödemeleri 7500 TL’ye yükseldi

Öğrencilere devletten müjde! Burs ödemeleri 7500 TL’ye yükseldi

Öğrencilere burs gibi ödeme müjdesi Vakıfbank'tan geldi. Ödemeler 7.500 TL'ye kadar yükseldi. Acil nakit ihtiyacı olan öğrenciler şartsız koşulsuz başvuru yapabilir.

Vakıfbank kampanya üstüne kampanya yapmaya devam ediyor. Bu defa ki kampanya öğrencilere yönelik oldu. Vakıfbank'tan öğrenciye burs gibi destek ödemesi geldi. Öğrenciler VakıfBank'a başvuru yaparak 7500 TL'ye kadar nakit destek alabilecek. Hem de düşük faiz oranı ile koşulsuz şartsız verilecek. Vakıfbank öğrenci kampanyası ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

Acil nakit ihtiyacı olanlara yönelik kampanyalarına aralıksız olarak devam eden Vakıfbank'tan yeni bir müjde daha geldi. Vakıfbank Sadece 5 dakika içinde öğrenciye düşük faizli ihtiyaç kredisi verecek. 7.500 TL limitli olan Kredi öğrenciye burs ödemesi gibi verilecek. En uygun vade ve faiz oranları ile öğrenciye nakdi destek sağlayan Vakıfbank, kampanya için son başvuru tarihlerini ve başvuru şartlarını duyurdu. Vakıfbank'tan destek almak isteyen öğrenciler için gerekli şartlar haberimizde…

vakifbank-tan-ogrenciye-burs-1.jpg

VAKIFBANK'TAN DÜŞÜK FAİZLİ ÖĞRENCİ KREDİSİ

Bankaların seçim öncesi Kredi kullanımlarını sınırlandırmasına rağmen VakıfBank'ın yeni kampanyaları devam ediyor. Bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen acil nakite ihtiyacı olan herkese yönelik kampanya yapan Vakıfbank bu defa öğrencileri de unutmadı. Vakıfbank'tan nakit ihtiyacı olan öğrencilere Özel destek ödemesi sağlanacak. Kampanya kapsamında %1.57 faiz oranı ile 7.500 TL destek ödemesi öğrencilere sunulacak. Üstelik Bu kampanyada 36 ay vade seçenekleri uygulanacak. Yani öğrenciler Vakıfbank'tan burs gibi kredi alma imkanına sahip olacak.

vakifbank-tan-ogrenciye-burs-2.jpg

BAŞVURULAR 31 MAYIS'A KADAR GEÇERLİ

VakıfBank'ın öğrenciye sunduğu düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasında şartlar ve başvuru süresi belli oldu. 36 ay vadeli 7.500 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen öğrenciler banka şubelerinden ya da dijital bankacılık hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilecek. Ayrıca öğrenciler kredi başvurusu sonrasında aynı gün içinde sadece 5 dakika ara ile kredilerini alabilecek. VakıfBank'ın düşük faizli öğrenci kredisi kampanyasında son başvuru tarihi 31 Mayıs 2023 olarak belirlendi. Bu tarihe kadar başvuran öğrenciler ödemelerini alabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler