Emekliler dikkat! Maaşa ek 18.000 TL ödeme için son günler

Emekliler dikkat! Maaşa ek 18.000 TL ödeme için son günler

Emekli maaşına 18.000 TL ödeme yapılacak. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi olan herkes faydalanabilecek. Ancak başvuru için son günler bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Emekli maaşı alan milyonlara az önce duyuru geldi. Maaşa 18.000 TL karşılıksız nakit destek ödemesi verilecek. Ancak Başvuru için son günler. Emekli promosyon ücreti fırsatından faydalanmak isteyenler bu teklifi sakın kaçırmasın. 31 Mayıs 2023 tarihine kadar başvuru yapan emeklilere ödeme verilecek. Promosyon fırsatları her geçen gün yükselmeye devam ederken rekabette artıyor. Bankalar yeni fırsatlarını peş peşe duyuruyor. Şimdi de seçime 2 gün kala bankalardan emekliye çok özel teklif geldi. hem kamu çalışanları hem de emekliler bu promosyon teklifinden yararlanabilecek.

emekliye-ek-odeme-1.jpg

EMEKLİYE 18.000 TL NAKİT DESTEK ÖDEMESİ

Emekli maaşlarına son iki yıl içinde yapılan yüksek zamlar sonrasında bankalarda emekliye özel fırsatlar sunabilmek adına kesenin ağzını açtıkça açıyor. Özellikle yılbaşından bu yana birçok bankada özel fırsatlar var. O bankalardan biri de ING Banka oldu. emekli maaşını taşıyarak ING Bank müşterisi olan ve 3 yıl boyunca bankadan maaş almayı taahhüt eden emekliye 10.000 TL promosyon sunuluyor. Ayrıca emeklilere özel ek ödemelerde yapılıyor. yine Türkiye'de emekliye özel sunulan promosyon teklifleri 18.000 TL'ye kadar yükseliyor. kampanya kapsamında çeşitli şartlar doğrultusunda promosyon veriliyor.

emekliye-ek-odeme-2.jpg

BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

Emekli maaşına promosyon almak isteyen vatandaşlar için ING Bank'ın başvuru şartları da belli oldu. maaşını taşıyarak 3 yıl boyunca ING Bank'ta kalma taahhüdü veren emekliler turuncu ekstra avantajları kapsamında promosyon alma imkanına sahip olacak. ING Bank'ın hem net promosyon ücreti hem de ek ödemeleri ile birlikte bu rakam tam 18 bin TL'ye kadar yükselecek. Milyonlarca emekli ek ödemeler sayesinde rahat nefes alma imkanı bulacak.

Önceki ve Sonraki Haberler