24 TL'ye tuvalet kağıdı! O Market çıldırdı resmen kapış kapış gidiyor

24 TL'ye tuvalet kağıdı! O Market çıldırdı resmen kapış kapış gidiyor

Evinde tuvalet kağıdı bitenlere müjde o marketten geldi. 24 TL'ye tuvalet kağıdı satışı başladı kapış kapış gidiyor. Tuvalet kağıdı stoklarını yenilemenin tam sırası.

Tuvalet kağıdı fiyatları son dönemlerde sık sık gündem oluyor. Koronavirüs pandemisi ile birlikte artan hijyen ihtiyacı ile tuvalet kağıdı fiyatları da patlamıştı. Neyse ki bazı zincir marketlerin kampanyaları sayesinde tuvalet kağıdı fiyatları da düşüyor. Yeni tuvalet kağıdı indirimi duyurusu geldi. O market evinde tuvalet kağıdı stokları bitenlerin yüzünü güldürecek. Uygun fiyatlı tuvalet kağıdı almak isteyenler hemen baksın. Böyle kampanya bir daha gelmez. İşte indirimli tuvalet kağıdı fiyatları…

EVİNDE TUVALET KAĞIDI BİTENLER HEMEN BAKSIN

Türkiye’de artan enflasyonla birlikte raflarda fiyatı zamlanan ürünlerden biri de tuvalet kağıdı oldu. Alım gücü günden güne düşen vatandaşlar indirim kovalar hale gelirken evlerin en temel ihtiyaç ürünlerinden biri olan tuvalet kağıdı fiyatlarına da indirim haberi geldi. Koronavirüs pandemisi ile beraber büyük bir fiyat artışı yaşayan tuvalet kağıdına indirim haberi o market zincirinden geldi.

screenshot-5.jpg

TUVALET KAĞIDI FİYATLARI 24 TL'YE DÜŞTÜ

Koronavirüs pandemisi ile birlikte raflardaki fiyatı artan tuvalet kağıdı indirim haberi ile gündemde. son dönemlerde vatandaşların almakta bile güçlük çektiği tuvalet kağıdı fiyatlarına o Market dev indirim yaptı. Evinde tuvalet kağıdı stokları bitenler hemen baksın. Çünkü bu indirim bir daha gelmez. Üstelik ürünler stoklarla sınırlı ve fiyatı görenler kapış kapış oluyor.

Tuvalet kağıdı indirimini yapan Market zinciri ise Migros oldu. Migros'ta dörtlü Selpak Deluxe tuvalet kağıdı fiyatları 24 TL'ye kadar geriledi. Migros'un bu indirimi hem mağazalarda hem de sanal market uygulamasını da geçerli. Ucuz tuvalet kağıdı alışveriş yapmak için ise son tarih 15 Mayıs 2023.

Önceki ve Sonraki Haberler