SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » İşçi Alımı » ÇOMÜ Dardanos Kampüsü İktisadi İşletmesi Çeşitli Pozisyonlar için 20 Geçici İşçi Alacak!

ÇOMÜ Dardanos Kampüsü İktisadi İşletmesi Çeşitli Pozisyonlar için 20 Geçici İşçi Alacak!

ÇÖMÜ işçi alımı için son başvuru tarihi 24 Mart 2023!

Yayınlanma:

ÇOMÜ Dardanos Kampüsü İktisadi İşletmesi çeşitli pozisyonlar için 20 geçici işçi alacak. Son başvuru tarihi 24 Mart 2023’tür. Başvuru yapılabilecek pozisyonlar arasında şu pozisyonlar bulunuyor:

  • Cankurtaran
  • Garson
  • Kat Temizleme
  • Aşçı
  • Aşçı Yardımcısı
  • Bulaşıkçı

Başvurulacak Açık Pozisyonlar Ve Şartları

ÇOMÜ Dardanos Kampüsü İktisadi İşletmesi yukarıda belirtilen tüm pozisyonlar için işçi alacağını duyurmuştur. Bu duyurunun ardından belirtilen bu pozisyonlar için adayların sahip olması gereken şartları da açıklamıştır. Bu pozisyonlarda çalışacak adaylar geçici süre ile istihdam edilecektir.

Cankurtaran pozisyonu için iki kişi işe alınacak olup, çalışma süresi 6 aydır. Başvuru sahiplerinin ilk yardım sertifikası ve cankurtaran sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Garson pozisyonu için altı kişi alınacaktır ve çalışma süresi 6 aydır. Başvuru sahiplerinin özgeçmişlerini sunmaları ve en az bir dilde yetkin olmaları ve ayrıca İngilizce veya Rusça dil sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Kat temizleme pozisyonu için üç kişi işe alınacak olup, çalışma süresi 7 aydır. Başvuru sahiplerinin hijyen sertifikası, ortaöğretim/lise/üniversite mezuniyet belgesi ve özgeçmiş sunmaları gerekmektedir.

İLGİLİ HABER Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde Sürekli İşçi Alımı: İstihdam Fırsatı!
ÇÖMÜ işçi alımı için son başvuru tarihi 24 Mart 2023!

Aşçı pozisyonu için bir kişi alınacaktır ve çalışma süresi 6 aydır. Aşçılık sertifikası, MEB onaylı hijyen sertifikası, ortaöğretim/lise/üniversite mezuniyet belgesi ve özgeçmiş ile başvurulması gerekmektedir. Aşçı Yardımcısı pozisyonu için iki kişi alınacak olup, çalışma süresi 6 aydır. Başvuru sahiplerinin aşçı yardımcısı sertifikası, hijyen sertifikası, ortaöğretim/lise mezuniyet belgesi ve özgeçmiş sunmaları gerekmektedir. Bulaşıkçı pozisyonu için dört kişi alınacak olup, çalışma süresi 7 aydır. Başvuru sahiplerinin hijyen sertifikası, ilkokul/ortaokul/lise/üniversite mezuniyet belgesi ve özgeçmiş sunmaları gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Bu pozisyonlar için başvuru tarihleri 20 Mart 2023 ile 24 Mart 2023 arasındadır. İlgilenen adaylar Dardanos Mevkii, İzmir Caddesi, No17 Çınarlı Köyü/Çanakkale adresinde bulunan ÇOMÜ Dardanos Yerleşkesi İktisadi İşletmesi’ne şahsen başvurabilirler. Başarılı adaylar ÇOMÜ Dardanos Yerleşkesi İktisadi İşletmesi Uygulama Oteli’nde çalışacaklardır. Bu, geçici iş arayan ve mevcut pozisyonlar için gerekli nitelikleri karşılayan bireyler için harika bir fırsattır. İlgilenen adayların mümkün olan en kısa sürede başvurmaları ve bu fırsattan yararlanmaları tavsiye edilir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz