SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Kariyer » Çanakkale Hizmet Grupları Geçici 19 İşçi Alacak! Kadrolara Başvuru Şartları Şöyle…

Çanakkale Hizmet Grupları Geçici 19 İşçi Alacak! Kadrolara Başvuru Şartları Şöyle…

Çanakkale Hizmet Grupları, Geçici 19 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 30 Mart 2023

Yayınlanma:

Çanakkale Hizmet Grupları geçici 19 işçi alacak. Garson pozisyonu için açılan kadrolar, şirket tarafından belirtilen gereklilikleri ve nitelikleri karşılayan ilgili başvuru sahiplerine açıktır. İnşaat endüstrisi ve ticaret sektöründe faaliyet gösteren kuruluş, Çanakkale Hizmet Grupları bünyesindeki çay bahçelerinde geçici pozisyonlar sunuyor. İşin niteliği garsonluk olup, başarılı başvuru sahiplerinin haftada 45 saat çalışması beklenmektedir.

Adayların 24.03.2023-30.03.2023 tarihleri arasında şirketin resmi internet sitesi üzerinden veya şirket merkezini ziyaret ederek başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Şirket, mülakatlar için İsmet Paşa mahallesi Atatürk cd. no:37 adresinde bir toplantı salonu oluşturmuştur.

Başvuru Şartları

Bir inşaat sanayi ve ticaret kuruluşu olan Çanakkale Hizmet Grupları, garson pozisyonu için 19 geçici işçi alacak. İşe alım süreci, hizmet sektöründe çalışmak isteyen bireyler için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ancak, işe kabul edilmek için başvuru sahiplerinin belirli koşulları karşılamaları ve belirli başvuru prosedürlerini takip etmeleri gerekmektedir. Pozisyon için uygun olmanın şartları şu şekildedir:

İLGİLİ HABER Sağlık Çalışanları Memur Mu?
Çanakkale Hizmet Grupları, Geçici 19 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 30 Mart 2023
  • 18 yaşını doldurmak
  • Türk vatandaşı olmak
  • 28.04.2018 tarihli ve 30405 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Resmi Gazete’de belirtilen şartları karşılıyor olmak
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamış olmak

Bir başvuru sahibinin Çanakkale Hizmet Gruplarında geçici garson pozisyonuna uygun olabilmesi için bu koşulların sağlanması gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Pozisyon için başvurular mesai saatleri içerisinde elden yapılmalıdır. Yanıltıcı bilgi veya belge sunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Ayrıca eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru sahiplerinin kişisel özgeçmişlerini ve kimlik fotokopilerini sunmaları gerekmektedir. Bu belgeler, başvuru sahibinin kimliğinin ve iş deneyiminin doğrulanması açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, başvuru sahiplerinin verdikleri tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmaları tavsiye edilir.

Çanakkale Hizmet Grupları’nın geçici garson alımına ilişkin duyurusu, hizmet sektöründe çalışmak isteyen kişiler için büyük bir fırsat sunmaktadır. Ancak, başvuru sahiplerinin belirtilen şartları karşılamaları ve pozisyon için değerlendirilmek üzere özetlenen başvuru prosedürlerini takip etmeleri gerektiğini unutmamak çok önemlidir. Uygunluk kriterlerini karşılayanların, geçici pozisyonu güvence altına alma şansına sahip olmak için 30 Mart 2023 tarihinden önce başvurmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz