SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » İşçi Alımı » Bartın Üniversitesi, 1 Engelli İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu

Bartın Üniversitesi, 1 Engelli İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu

Bartın Üniversitesi, İŞ-KUR üzerinden "SÜREKLİ İŞÇİ" alımı gerçekleştirecektir.

Yayınlanma:

Başvuru Bilgileri Nelerdir?

Bartın Üniversitesi, “SÜREKLİ İŞÇİ” alımı kapsamında temizlik görevlisi pozisyonunda bir personel alımı gerçekleştirecektir. Bu alım engelli adaylara yönelik olup, sadece engelli adaylar başvuruda bulunabilecektir. İstenilen en az öğrenim seviyesi ortaöğretim (lise ve dengi) olup, en çok öğrenim seviyesi de ortaöğretim düzeyindedir. Başvuruların son tarihi itibarıyla adayların 36 yaşından gün almamış olmaları gerekmektedir. Alım süreci noter kurası ile gerçekleştirilecektir. Engelli adaylar, bu fırsatı değerlendirerek Bartın Üniversitesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışma imkanı elde edebilirler.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İLGİLİ HABER Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde Sürekli İşçi Alımı: İstihdam Fırsatı!
Bartın Üniversitesi, İŞ-KUR üzerinden "SÜREKLİ İŞÇİ" alımı gerçekleştirecektir.

Bartın Üniversitesi, sürekli işçi alımı için başvuruların 29/05/2023-02/06/2023 tarihleri arasında Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri, www.iskur.gov.tr internet adresi, e-Devlet veya Alo 170 hattı üzerinden yapılabileceğini duyurmuştur. İşçi alımında Kamu Kurum ve Kuruluşlarının İşçi Alınmasında Uygulanan Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik hükümleri uygulanacak olup, işe alınacak kişiler noter kurasıyla belirlenecektir.

Başvuru sahipleri arasından, talep şartlarına uygun olanlar arasından asıl ve yedek olarak belirlenecek adaylar, Bartın Üniversitesi’nin internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Ayrıca, alıma ilişkin duyurular da internet adresinden takip edilebilecektir. Bu şekilde adaylar, işe alım süreci ve sonuçları hakkında gerekli bilgilere erişebileceklerdir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz