SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kamu Alımı

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Kariyer » Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 180 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayınladı!

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 180 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayınladı!

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 180 sözleşmeli personel alacak. Son başvuru tarihi 11 Nisan 2023

Yayınlanma:

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 180 sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı! Üniversitenin alımlarla ilgili yaptığı açıklama şöyle:

Üniversitemiz bünyesindeki birimlerde çalıştırılmak üzere, Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesi (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’nci maddenin (b) ve (c) fıkralarına göre 180 sözleşmeli personel alınacaktır. Alınacak personel, KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre belirlenecektir.

Başvuru ile İlgili Detaylar

Başvuru yapacak adaylar, başvuru formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte, şahsen Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na başvuruda bulunmalıdır. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İLGİLİ HABER Sağlık Çalışanları Memur Mu?
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 180 sözleşmeli personel alacak. Son başvuru tarihi 11 Nisan 2023

Başvuru için gerekli olan belgeler eksik olan, başvuru tarihini kaçıran veya nitelikleri uygun olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu nedenle, adayların başvuru tarihlerini takip etmeleri ve gerekli belgeleri eksiksiz bir şekilde temin etmeleri önemlidir.

Başvuru için Gerekli Olan Belgeler

  1. KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
  2. Başvuru Formu – Bu form, üniversitemiz internet sayfasından indirilebilir (https://hacibayram.edu.tr/personel/idari-personele-iliskin-matbu-formlar).
  3. Diploma Örneği
  4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  5. Askerlik Durum Belgesi
  6. Hizmetin geçtiği yerden alınan onaylı tecrübe belgesi ve SGK hizmet dökümü (tecrübe istenilen alanlar için)
  7. İlgili unvana ilişkin sertifika belgesi
  8. Adli Sicil Kaydı (e-Devlet üzerinden alınan belge kabul edilecektir)

Bu belgelerin tamamı, başvuru sahibinin iş başvurusunun değerlendirilmesi ve atama sürecinde dikkate alınması için gereklidir. Başvuru sahibinin belgelerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde sunulması, başvurunun işleme konulması için önemlidir.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz